ZMEŇ SVOJ ŽIVOT
STAŇ SA LEPŠOU VERZIOU SAMÉHO SEBA, STAŇ SA LEPŠÍM ČLOVEKOM
Je pred vami životná výzva a potrebujete s ňou pomôcť?
KTO JE SIKY SPIRIT
Siky Spirit je mentor, medzinárodný rečník, coach, transformačný a spirituálny učiteľ .
Po úspešných 10 rokoch v celoštátnom podnikaní sa Siky rozhodol pomáhať tým, ktorí jeho pomoc potrebujú.  
Siky absolvoval  významné očistné procesy tela, mysle a duše s najvyššími duchovnými na Bali, spolupracoval s tými najlepšími mentormi sveta a má bohaté skúsenosti s meditáciou a meditačnou regresiou.
Vďaka svojim Spirit Campom aj osobným kaučingom už pomohol desiatkám jednotlivcov aj firmám vo viacerých krajinách sveta.
Staň sa Tvorcom svojho života!
''Zapoj sa 22 dňovej výzvy plnej najhodnotnejšieho know-how od svetových mentorov, ktorá Ťa posunie na úplne nový level''
CHCETE ZLEPŠIŤ SVOJ OSOBNÝ ŽIVOT?
Nie ste 100% šťastný v niektorej z oblastí vášho života? Ponorte sa do svojho vnútra a objavte tajomstvá, ktoré vám prinesú váš vysnívaný život.
CHCETE ZLEPŠIŤ SVOJ BIZNIS?
Získajte tie správne stratégie a nástroje, ktoré vám konečne pomôžu. Predbehnite vašu konkurenciu a dostaňte svoj biznis na úplne nový level.
Denis Kmeť
Pre mňa je Siky zosobnením harmónie, ktorú by sa mal každý z nás snažiť dosiahnuť. Inšpiruje ma svojim spôsobom života a tým, ako dosahuje svoje ciele a sny. Často mi pomôže pochopiť zásadný problém v mojom živote jednou jednoduchou vetou. Má nadhľad, vďaka ktorému dokáže pomáhať ostatným.
Má obrovské skúsenosti nie len ohľadom spirituality ale aj biznisu, public speakingu a leadrshipu. Každému, kto sa cíti tak trochu stratený vo svojom živote a nevie nájsť smer či posunúť sa vpred by som odporučil navštíviť jeden zo Sikyho campov alebo seminárov. Je to investícia, ktorá sa niekoľko násobne vráti.
Peter Morong
Dnes častokrát vidím, že ľudia chcú na sebe pracovať a chcú sa posúvať ďalej. Robia ale veľkú chybu, pretože jediný prístup ako rásť vidia v tom, že nasávajú viac informácií, či už z internetu, z kníh alebo seminárov. Rast založený len na informáciach je často veľmi labilný a prichádza k sklamaniu, pretože chýbajú základy. 
Výsledkom takéhoto prístupu nie je osobnostný rast ale preinformovanosť a zahltenie mysle. Do tohto ale prichádza geniálny koncept Spirit Campu, ktorý sa vracia k našej podstate a buduje základy potrebné pre akýkoľvek rast. Je to jednoducho absolútna povinnosť pre každého, kto sa chce posunúť ďalej.
Karel Jakoube
Spirit Camp a systém back to zero, je základ všeho...a Michal je pro mě natolik inspirativní osobnost, že k němu mam silnou důvěru. Svět se mění a tohle teď přesně je to, co moje tělo potřebuje, aby v tomto světě mohlo spokojeně fungovat.
Zaži aj ty Spirit Camp na vlastnej koži. Camp, ktorý mení životy.
VIDEO GALÉRIA
SIKY SPIRIT GIVING
Niekedy príliš veľa myslíme a málo cítime. Občas zabúdame bezzištne pomôcť tým, ktorí si nedokážu pomôcť sami...
ODPORÚČANÉ EVENTY A PREDNÁŠKY
24.5. - 26.5. 2019
Tatry
SPIRIT CAMP SVK
3-dňový Spirit Camp na Slovensku.
31.5. - 2.6. 2019
Zvolen
MASTER THE STAGE
3-dňový event pre ovládnutie pódia.
7.6. - 9.6. 2019
Tatry
SPIRIT CAMP SVK
3-dňový Spirit Camp na Slovensku.
21.6. - 23.6. 2019
Zvolen
LAUNCH YOUR BUSINESS
Naštartujte svoj online biznis za 3 dni.
Prihlás sa na odber noviniek a správ od Sikyho
Vyplň svoje údaje nižšie:
Súhlasím s VOP a podmienkami ochrany osobných údajov.
SPOJTE SA S NAMI NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH
© Siky Spirit. 2018 - Všetky práva vyhradené.